Pivní koupele

bez-nzvu-6

Pivní koupele

uno

Pro všechny milovníky zlatavého pěnivého moku jsme připravili hotovou revoluci – pivní lázeň! Ještě jste se nikdy nekoupali v modřínové vaně, obklopeni pouze voňavým pivem? Neváhejte! Využijte jedinečné příležitosti, a vyzkoušejte pivní wellness proceduru na vlastní kůži.

Pivní lázeň má díky své čistě přírodní podstatě velmi blahodárné účinky na lidský organismus. Chmel, kyselina listová a soubor vitamínů B v pivní lázni obsažený dokáže výrazně zlepšit funkce celého těla, včetně výrazného posílení jeho obranyschopnosti. Představuje naprosto ideální ozdravnou kúru pro pleť i vlasy. Pivní lázeň pročišťuje též krevní oběh a uvolňuje svaly. Příjemně prohřeje klouby i pokožku a uvolní škodlivé látky z kůže. K regeneraci přispívá také celá řada vitamínů B, organického železa, esenciálních aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, fosfatidů, sterolů, glycidů, enzymů, minerálních látek, stopových prvků a dalších bioaktivních látek, které v sobě mají pivní kvasnice.

Pivní lázeň tvoří pro člověka balzám na těle i na duši, jehož hlavním cílem je Vaše naprostá fyzická i psychická harmonie. Celá procedura probíhá v příjemné teplotě lázně, pohybující se okolo 35 °C. Dokonalý prožitek umocňuje koupel ve stylových dřevěných vanách z modřínu. Pro vnitřní regeneraci Vašeho organismu nemusíte pít lahodný obsah procedury, k lázni Vám rádi podáme pivo z naší nabídky. Naši cenově dostupnou pivní lázeň si může dovolit úplně každý. Stačí mít pouze chuť vyzkoušet něco nového a netradičního.

Provozní doba

bez-nzvu-5

Pondělí – Čtvrtek

Pátek – Sobota

Neděle

15:00 – 20:00 (poslední klient v 19:00)

15:00 – 20:00 (poslední klient v 19:00)

15:00 – 20:00 (poslední klient v 19:00)

Rezervace mimo uvedenou dobu dle dohody.

Každý den

15:00 – 20:00
(poslední klient v 19:00)

Rezervace mimo uvedenou dobu dle dohody.

Kontaktujte nás

bez-nzvu-5
Leave this field blank