Privátní sauna

bez-nzvu-6

Privátní sauna

uno

Privátní sauna nabízí ničím nerušenou relaxaci pro páry i skupinu přátel. V prostorné sauně ze světlého dřeva může pohodlně rozjímat 2 – 6 osob. Součástí privátní sauny je útulná odpočívárna s posezením a lehátky pro maximální pohodlí. Ke zchlazení rozehřátého těla je k dispozici ochlazovací vědro, nebo sprcha s bočními střiky. Privátní saunu lze propojit s relaxací ve druhé wellness zóně – balneoterapeutické a bylinkové koupele.

Sauna nabízí spoustu výhod, jako například:

 • odstranění únavy a stresu (po namáhavé práci, sportu či celodenním shonu)
 • uvolnění dýchacích cest při nachlazení
 • otužování, detoxikace organismu, vyplavení nahromaděných škodlivin
 • prokrvení celého organizmu (zvýšení a zlepšení krevního oběhu)
 • nastavení alternativního způsobu saunování dle výběru zákazníka
 • prevence proti nachlazení
 • zvyšování obranyschopnosti organismu (zvyšování imunity)
 • dochází k rozpouštění tukových buněk a k snižování nadváhy

Finská sauna

uno

Minimální počet 2 osoby, maximální počet 6 osob.

Provozní teplota 80 – 110°C, vlhkost 0 – 10 %. Má ozdravné účinky na celý organismus i na psychiku člověka. Prohřátí v sauně podporuje funkci krevního oběhu, termoregulaci organismu, odplavují se nečistoty a soli. Použitím sauny můžeme odstranit deprese a stres, posílit imunitu, uvolnit dýchací cesty, okysličit organismus a mnoho dalších.

Za příplatek 25,- Kč na osobu lze přikoupit i léčebnou formu, určenou k potírání pokožky různými tělu prospěšnými produkty, tzv. peelingy, jejichž nabídku uvádíme níže:

 • Kávový s lučním medem
 • Kokosový s lučním medem
 • Medový
 • Solný

Aromasauna – Aromaterapie

uno

Provozní teplota 60 – 80°C, vlhkost 10 – 30 %. Aromaterapie proti stresu, uvolňující. Aroma sauna má kromě klasických účinků sauny také další pozitivní účinky na psychiku a dýchací systém. S použitím různých aroma esencí také na léčbu různých dýchacích onemocnění. Působením vonných a aromatických esencí se zvyšují relaxační účinky sauny.

Solná sauna

uno

Provozní teplota 70 – 80°C, vlhkost 10 – 20 %. Solná terapie uvolňující psychické napětí. Odstraňuje únavu, prokrvuje kůži a čistí kožní póry. Pomáhá při léčbě dýchacích cest (astma, chronický kašel, alergie), lupénky, při revmatismu a poruše imunity. Zvyšuje látkovou výměnu. Vzduch spolu s minerály příznivě působí na celý organismus.

Infrasauna

uno

Provozní teplota 45 – 60°C. Pracuje na základě vyzařování infračervených paprsků. Dlouhodobé infračervené záření proniká rovnou do tělových tkání a dostane se až do hloubky 4 cm. Vše probíhá zcela přirozeně, svaly se uvolňují a zklidňují, tělo není zatěžováno. Pobyt v infrasauně zlepšuje krevní oběh, odplavuje toxické zplodiny metabolismu, posiluje imunitu a kardiovaskulární systém. Snižuje únavu, zmírňuje bolesti hlavy, svalů i kloubů. Napomáhá procesu hubnutí, za 30 min. se spaluje 600 kcal, tím pomáhá formovat postavu a funguje proti celulitidě. Zatímco v klasické sauně je pot tvořen z 95% vodou, v infrasauně je pot tvořen tukovými buňkami, cholesterolem a toxiny.

Dárková poukázka

bez-nzvu-5

Chcete někomu z rodiny či pracovního kolektivu udělat radost nebo mu dopřát odreagování a relaxaci? Zakupte libovolný počet dárkových poukázek, jimiž pro něj služby našeho wellness & SPA centra předplatíte! Bližší informace o zakoupení dárkové poukázky získáte na kontaktním emailu, telefonu, nebo přímo od pracovníků lázní.

Provozní doba

bez-nzvu-5

Pondělí – Čtvrtek

Pátek – Sobota

Neděle

15:00 – 20:00 (poslední klient v 19:00)

15:00 – 20:00 (poslední klient v 19:00)

15:00 – 20:00 (poslední klient v 19:00)

Rezervace mimo uvedenou dobu dle dohody.

Každý den

15:00 – 20:00
(poslední klient v 19:00)

Rezervace mimo uvedenou dobu dle dohody.

Kontaktujte nás

bez-nzvu-5
Leave this field blank

Upozornění

– privátní saunu nedoporučujeme nemocným lidem (při chřipce, angíně, kožních onemocněních)
– privátní saunu nedoporučujeme lidem s nemocí krevního oběhu či srdce (nutno předem konzultovat vhodnost a délku s lékařem)
– privátní saunu nedoporučujeme dětem do 6 let