Zábaly a masáže

bez-nzvu-6

Zábaly

uno

Bahno z Mrtvého moře – pomáhá při bolestech zad i pohybového ústrojí, při revmatismu, uvolňuje ztuhlé svaly a má i nezanedbatelné kosmetické účinky. Zábal obsahuje 100 % bahno.

Čokoládový – uvolní smysly, regeneruje tělo a podpoří tvorbu hormonu štěstí (endorfinu). Zmírňuje podráždění a uklidňuje pokožku, kterou zároveň vyživuje. Zábal je určen zejména pro unavenou, suchou pokožku, která je vystavena stresu a také UV paprskům. Zábal obsahuje přírodní kakao a kakaové máslo.

Jednorázový parafínový – novinka na trhu pro wellness a rehabilitaci. Parafínové pláty obsahují pouze čisté přírodní produkty. Tato terapie uvolňuje a prokrvuje pokožku, snižuje svalové napětí a odstraňuje bolesti pohybového aparátu. Vytváří svalovou relaxaci, vyhlazuje a hydratuje pokožku. Po rozpuštění při 52°C Vás vrstva přesně obejme a teplo, které do sebe naakumulovala při tání, velmi příjemně postupně předá Vaší pokožce.

Masáže

uno

Čokoládová – perla mezi exkluzivními masážemi, snad nejvíce uvolňuje a je nejsmyslnější. Vyjímečný prostředek proti stresu a špatné náladě. Obohatí pokožku o minerální látky a také působí proti celulitidě (obsahuje kofein). Je používána pouze přírodní čokoláda, která nemá negativní následky na zažívací trakt ani na játra.

Lávové kameny – byly oblíbené už u starých Inků, Mayů, v Číně, Thajsku atd. Vysoce kvalitní vulkanické kameny, které vydávají teplo a energii, uvolňují svalstvo, prohřejí celý organismus, dodají energii a stimulují krevní oběh. Blahodárně působí na unavené a bolavé svaly, klouby, pomáhají mírnit křeče, bolest hlavy a nespavost.

Medová – je stará a ověřená léčba, která odstraňuje z těla toxické látky. Oživuje a působí až do hloubky tkání. V důsledku vyplavování škodlivin se po masáži budete cítit příjemně unaveni. Občas mohou nastat doprovodné reakce (vyrážka, bolest hlavy, únava). Znamená to, že masáž začíná působit. V tomto případě je potřeba dodržovat pitný režim a pohyb na čerstvém vzduchu. Toto všechno napomáhá vyplavovat toxiny. Pokožka je po masáži hladká, jemná a krásně voní po medu.

Relaxační – odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Dá vám vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění.

Provozní doba

bez-nzvu-5

Pondělí – Čtvrtek

Pátek – Sobota

Neděle

15:00 – 20:00 (poslední klient v 19:00)

15:00 – 20:00 (poslední klient v 19:00)

15:00 – 20:00 (poslední klient v 19:00)

Rezervace mimo uvedenou dobu dle dohody.

Každý den

15:00 – 20:00
(poslední klient v 19:00)

Rezervace mimo uvedenou dobu dle dohody.

Kontaktujte nás

bez-nzvu-5
Leave this field blank